Bekijk alle verenigingen

Carnavalsvereniging De Pin'n

Tom Blaauwgeers

0657340009 info@depinn.nl Ga naar vereniging
Carnavalsvereniging Reutummerteut

Joey Deterink

0621169429 reutummerteut@gmail.com Ga naar vereniging
De Zonnebloem

Dianne Wilmink

0638930640 diannewilmink@gmail.com
Dorpsraad Reutum

Renske Nollen

dorpsraad@reutum.nl Lees meer
Goede doelen

Wisselend

Heilige Pancratius Parochie Geloofsgemeenschap Reutum en Haarle

Marian Groothuis

0541670358 secretaris.reutum@hpancratius.nl Ga naar vereniging
K.V.V. Activa

Vrony Falkmann

0541670695 1234falkmann@gmail.com
KBO (Katholieke Bond voor Ouderen)

Hennie Deterink

0655177591 henniedeterink@gmail.com Lees meer
Klootschietersvereniging

Annette Lansink

0627544080 kvreutum@gmail.com Ga naar vereniging
Kultuurhoes

Astrid Vrerink

0638068314 astridvrerink@gmail.com
Midwinterhoornblazers

Gert-Jan Poppink

0621830533 gj.poppink@zonnet.nl Lees meer
Muziekvereniging St. Jozef

Johan Lammerink

0610838507 rutgerlam75@hotmail.com Ga naar vereniging
Reutum Schoon

Irma Aarnink

0612305168 irmaaarnink@hotmail.com
Stichting Avond4Daagse Reutum en Haarle

Margreth Wichman

0641476630 margrethwichman@hotmail.com Lees meer
Stichting Heemkunde

Ben Lammerink

0623283273 lammerinkben@gmail.com
Vocal Group 'nJoy

Maureen Stokkelaar

jstokkelaar@gmail.com Ga naar vereniging
Volleybalvereniging Kadoeng

Maaike Bekkenutte - Braakhuis

0631530981 kadoeng@gmail.com Ga naar vereniging